חיפוש
  • checklist office

מה זה בעצם עוזרת וירטואלית


עוזרת וירטואלית (VA) היא אדם המספק שירותי תמיכה לעסקים אחרים מרחוק. מקורו של המונח בשנות התשעים השנה בה החלה היכולת לעבוד באופן מקוון, עקב שיפורים טכנולוגיים כמו אינטרנט מהיר ושיתוף מסמכיםעוזרים וירטואליים מבוקשים במיוחד על ידי יזמים ועסקים מקוונים הזקוקים לעזרה אך אינם רוצים להעסיק צוות במשרה מלאה. עם זאת, הרבה עסקים קטנים ובינוניים משתמשים בתמיכה וירטואלית, במיוחד למשימות ספציפיות, כגון ניהול מדיה חברתית.מה עוזרת וירטואלית עושה

באופן תיאורטי, VA יכולה לעשות כל דבר שכל צוות התמיכה אחר יכול לעשות, למעט להביא את הקפה . עם זאת, משימותיה של העוזרת הווירטואליות אינן מוגבלות לעבודה פקידותית. עוזרות וירטואליות רבות מספקות שירותי שיווק, עיצוב אתרים, הנהלת חשבונות ושירותים אחרים.


ישנם עוזרים וירטואליים המתמחים במערך מיומנויות ספציפי. לדוגמה, עוזרים וירטואלים המתמחים בשיווק או יחסי ציבור. עוזרים וירטואליים אחרים מבצעים מגוון תפקידים בענף ספציפי. לדוגמא, עוזר וירטואלי לנדל"ן מבצע משימות רבות, אך רק עבור לקוחות שהם מתווכים.


רוב העוזרים הווירטואליים מנהלים עסק וירטואלי ביתי משלהם. זה מאפשר בקרה רבה יותר על המטלות שהם מבצעים. עם זאת, עסקים קטנים רבים שוכרים עוזרים וירטואליים בתפקיד או בחוזה.שלב ראשון בהעסקת עוזרת וירטואלית

בעוד שתמיכה וירטואלית היא רעיון עסקי נהדר, קבלת עזרה וירטואלית היא קריטית עבור בעלי עסקים ביתיים בכדי למקסם הכנסות ולאפשר צמיחה. כבעל עסק ביתי, מגיע זמן בו אי אפשר לעשות הכל לבד, לפחות לא מספיק טוב כדי להיות יעיל ואפקטיבי. שכירת עוזר וירטואלי מפנה את זמנכם כך שתוכלו להתמקד בעבודה שתרוויח כסף. בנוסף, עוזרים וירטואליים רבים טובים ממך במשימות מסוימות. זה תמיד מהיר ופחות יקר בטווח הארוך להאציל משימות שאינך מיומן בהן.


השלב הראשון בהעסקת עוזר וירטואלי הוא עריכת רשימת המשימות שתרצו למיקור חוץ. ערכו רשימה מלאה, וקבעו תחילה עדיפות לפעילויות שתרצו להאציל. לדוגמה, אם ניהול דוא"ל גוזל ממך זמן רב, שים אותו בראש הרשימה שלך. או אולי נושאים טכניים גוזלים זמן רב מדי ותוכלו לפנות למיקור חוץ של ניהול אתרים.

עכשיו אחרי שתיעדפת את המשימות שלך הגיע הזמן להתחיל להאציל סמכויות

צור קשר עם חברתנו - checklist שירותי משרד במיקור חוץ ותיפטר מכל המשימות שמעכבות אותך


8 צפיות0תגובות

050-6350-637

©2014 by Checklist שירותי משרד במיקור חוץ. Proudly created with Wix.com