למה לבחור בעוזרת וירטואלית

סיוון, אחת מחברותי, מנהלת חברת הנהלת חשבונות קטנה. בהתחלה, הכל היה בסדר. סיוון ידעה לאזן באופן מושלם בין עבודה לחיים אישיים. אך לאחר זמן מה, הדברים הפכו קדחתניים כאשר תוך מספר ימים שכרו את שירותה של סיוון 6 לקוחות חדשים. סיוון התחילה להישאר עד מאוחר במשרד כדי להשלים משימות, אך למרות השעות הרבות המשימות רק הצטברו והצטברו. לאחר שכנוע מצד בעלה וילדיה היא שכרה עוזרת אישית וירטואלית כדי להפחית את עומס העבודה. עכשיו, היא מגיעה לביתה מוקדם. היא שמחה, כך גם בעלה וילדיה.
 

עוזרת וירטואלית שינתה את חייה של סיוון. 

כך יכולה עוזרת וירטואלית לעשות את ההבדל בעסק שלך:

 

1.  עוזרת וירטואלית תחסוך לך זמן

ניהול זמן נכון הוא אחד הדברים החשובים ביותר בחייך. אם אינכם סופרים כל דקה של שעות עבודה, אתם מבצעים טעות גדולה שיכולה לתת את אותותיה על התפוקה שלכם.

 

אם תנתח את שגרת החיים שלך, תגלה שיש מספר לא מבוטל של משימות שאתה יכול להאציל למישהו. משימות אלה כוללות, אך לא רק, ניהול דוא"ל, הזמנת פגישות עם לקוחות, ניהול לוח שנה, הזמנת מלונות וטיסות, ניהול חשבונות במדיה חברתית, ועוד.

 

סיוון האצילה את המשימות האלה לעוזרת הוירטואלית שלה. וזה לבד חסך לה לפחות שעה על בסיס יומי.

 

2.  עוזרת וירטואלית תחסוך לך כסף

עוזרת וירטואלית לא רק תחסוך לך זמן אלא גם תחסוך לך כסף. נניח שאתה שוכר עוזרת אישי במשרה מלאה. תאלץ לספק לה שטחי משרד וציוד נחוץ.

 

גם אם תחליט לקנות עמדת עבודה פשוטה, תצטרך להוציא בערך 2500-3000 ש"ח לפחות כדי להקים עבורה שטח עבודה תקין. ותצטרך להוציא בסביבות 1000-1500 ש"ח  לרכישת מחשב ותוכנות חיוניות. אז אז עוד לפני שהתחלתם לעבוד יחד כבר תצטרך להוציא בין 3500 -4500 ש"ח.

 

יתר על כן, תצטרך לספק לעוזרת האישית תשלום עבור ימי מחלה, ימי חופשה שנצברו, פנסיה והטבות סוציאליות.

אז כשמדובר בהעסקת עוזרת וירטואלית לעומת עובדת קבועה, יזמים מצליחים בוחרים תמיד עוזרים וירטואליים.

 

3. עוזרים וירטואליים מציעים דרך בטוחה לגדול

למרות שהרעיון של הגדלת העסק עבר בראשה של סיוון פעמים רבות, היא קצת חששה לבצע אותו. והיא צדקה בחששות שלה. אי אפשר לפטר עובד אם יש פחות עבודה או שאין כלל עבודה. בהיותה הבעלים של עסק קטן היא מחויבת לשים לב לעלויות התפעול, סיוון לא הייתה בעד להעסיק עוזרת אישית במשרה מלאה. לעוזרת הווירטואלית  שלה היא משלמת לפי שעה. והיא מתאימה את שעות העבודה לפי צרכיה של סיוון .

Notepad on Desk

אז שנתחיל לעבוד יחד?

השאר פרטים כדי לייעל את העסק שלך- עוד היום

050-6350-637

©2014 by Checklist שירותי משרד במיקור חוץ. Proudly created with Wix.com